MG Sport i Nieruchomości sp. z o.o. została powołana przez gminę Murowana Goślina 24 kwietnia 2009 roku, a jej główne zadanie polega na bezpośrednim finansowaniu hali widowiskowo-sportowej.

Hala została oddana do użytku 13 września 2010 roku i od tego momentu głównym zadaniem MG Sport i Nieruchomości sp. z o.o. jest proces zarządzania halą, a także tworzenia zorganizowanych form aktywności fizycznej dla mieszkańców Murowanej Gośliny i okolic. Hala widowiskowo-sportowa w Murowanej Goślinie jest areną najważniejszych wydarzeń sportowych i kulturalnych w gminie.

Oprócz tego, MG Sport i Nieruchomości sp. z o.o. prowadzi wynajem pokoi gościnnych. Obiekt przeznaczony jest do różnego rodzaju imprez sportowych, koncertów, kabaretów, konferencji, targów bądź też wystaw. Na parterze znajduję się hala widowiskowo-sportowa oraz część wielofunkcyjna jak szatnie, magazyny, pokój medyczny, zespół pomieszczeń dla nauczycieli wychowania fizycznego, biura.

Dodatkowo na parterze oprócz areny głównej znajduje się również siłownia wraz z sauną. Pierwsze piętro zajmuje Miejsko Gminy Ośrodek Kultury i Rekreacji. Na Drugim piętrze znajdują się Warsztaty Terapii Zajęciowej prowadzone przez Goślińskie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych. Obiekt jest całkowicie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

6 szatni z natryskami

Pomieszczenia
trenerskie i sędziowskie

Trybuny dla 436 widzów

Wymiar płyty boiska
46m x 26m

3 pełnowymiarowe boiska
do siatkówki, futsalu,
piłki ręcznej, koszykówki

Nawierzchnia
syntetyczna Teraflex 7

Możliwość podziału
hali na 3 segmenty