Murowana Dycha widziana okiem kamery

Zapowiedź Gali Disco Polo

PowerDuck Sponsorem Głównym Gali Disco Polo

Gala Disco Polo - Sponsor PowerDuck

Gala Disco Polo - bilety już w sprzedaży

Gala Disco Polo

Gala Disco Polo

Bilety już w sprzedaży w MGOKiR na ul. Mściszewskiej 10 oraz w filii MGOKiR na ul. Nowy Rynek 8.

Gala Disco Polo

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Gale Disco Polo, która odbędzie się 21.4 w hali MG Sport w Murowanej Goślinie. Wystąpią After Party, Camasutra, Carmel, Etna, Electric Blue, Julius oraz Kordian.

Start imprezy: 18: 00

  • 18:00-18:10 - Etna
  • 18:10-18:20 - Julius
  • 18:20-18:30 - Electric Blue
  • 18:30-19:00 - Kordian
  • 19:00-19:45 - After Party
  • 19:45-20:00 - Carmel
  • 20:00-20:45 - Camasutra


Imprezę poprowadzi: Etna

Bilety w cenie 30 zł. - przedsprzedaż 40zł. - w dniu koncertu do nabycia od środy w Bibliotece Publicznej w Murowanej Goślinie, od piątku na portalu kupbilet.pl oraz w poznańskich Empikach.

Gala Disco Polo

Gramy dla Nikoli - Charytatywny Turniej Piłki Nożnej 11.02.2018 r.

Gramy dla Nikoli - Charytatywny Turniej Piłki Nożnej 11.02.2018 r.

Champions League Kids Cup

Zapraszamy wszystkich Państwa w dniach 20-21.1 do hali MG Sport w Murowanej Goślinie przy ul. Mściszewskiej 10 na I edycję Champions League Kids Cup. W turnieju weźmie udział aż 27 drużyn rywalizujących w rocznikach 2009,2010 oraz 2012...kto wie może choć kilku z tych młodych adeptów pójdzie w ślady Ronaldinho, Messiego, CR7, Lewandowskiego, Maldiniego, Daniego Alvesa a może będziemy świadkami narodzin nowego Dudka, Neuera czy fenomenalnego Buffona :) . Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania w sobotę od 9-18 oraz w niedzielę od 9-14.


Piąta edycja turnieju Ultimate Frisbee Winter Unleashed

Turniej Winter Unleahed 2018 to 5 indoorowa edycja turnieju ultimate organizowana przez poznańską drużynę Uwaga Pies należącą do Klubu Sportowego Ultimate Frisbee Poznań. Piąta edycja odbędzie się w Murowanej Goślinie na hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Mściszewskiej 10. W turnieju weźmie udział 10 drużyn z całego kraju plus 2 drużyny z Niemiec. Przez dwa dni (13-14 stycznia) rozegrają 42 mecze, które wyłonią najlepszą trójkę turnieju. Organizatorzy wystawią dwa składy: Uwaga Pies i Uwaga Kejter (termin doskonale znany każdemu rodowitemu poznaniakowi) Wstęp na turniej jest bezpłatny. Zapraszamy do kibicowania, obejrzenia meczy, zapoznania się z tym fascynującym sportem.

Dni Otwarte Lech Poznań Fotball Academy

Zapraszamy 4.11 do hali MG Sport na Dni Otwarte organizowane przez Lech Poznań Fotball Academy :)
Chcesz być jak Lewandowski i strzelać kiedyś bramki dla Kolejorza a potem dla Borussi, Bayernu lub kto wie może nawet dla Realu Madryt przyjdź koniecznie 4.11 i pokaż co potrafisz :)

www.lpfa.pl

XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia

Zapraszamy w dniach 23-24.09 do Murowanej Gośliny na jeden z największych turniejów przedsezonowych mężczyzn XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia, w którym wystąpią Jastrzębski Węgiel, Onico Warszawa, GKS Katowice oraz finalista Final Four Berlin Recycling Volleys. Memoriał Gołasia to nielada gratka dla każdego kibica siatkówki. W latach poprzednich fani mogli podziwiać grę takich zawodników jak chociażby Mariusza Wlazłego, Piotra Gacka, Pawła Zagumnego, Bartosza Kurka czy StephanaAntigi. Podczas przerw meczowych prowadzone są liczne licytacje, w których każdy kibic może wygrać np. piłkę ulubionej drużyny, pamiątkową koszulkę danego klubu lub reprezentacji.

Czytaj więcej...

Murowana Dycha - III edycja

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do kibicowania na trasie biegu Murowana Dycha, który odbędzie się już po raz III 27.8 w Murowanej Goślinie. Świetna organizacja oraz atmosfera panująca podczas tej imprezy sprawiają,że z roku na rok jej popularność wzrasta. O czy świadczy chociażby rekordowy czas rozejścia się 500 pakietów startowych w kilkadziesiąt godzin :D :D :D !!!

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Czytaj więcej...

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Blisko 500 osób zgromadziło się w piątkowy wieczór w hali MG Sport, aby oklaskiwać kabaret Młodych Panów w ich nowym programie pt. " Bogowie". Mimo, że występ czwórki ze Śląska trwał, aż 2 godziny, myślę,że nikt z obecnych na widowni widzów nie mógł narzekać na nudę

Czytaj więcej...

WYNAJEM POKOI

NEWSLETTER

WYDARZENIA

III Turniej Champions League Kids Cup

Finały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w siatkówkę

II Turniej Champions League Kids Cup

Champions League Kids Cup

X-Mass Cup

Reiss Cup w Murowanej Goślinie

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie