Wyniki Turnieju Sprawnościowego Sołectw

RZUT BERETEM

LP IMIĘ NAZWISKO DRUŻYNA PRÓBA I PRÓBA II PRÓBA III MIEJSCE
1Marcin SzturmińskiDł. Goślina13,70m15,70m14,90m7
2Dawid KoperstainBiałężyn16,60m16,90m18,50m3
3Bożena ZelnerRakownia8,70m-11,30m11
4Krzysztof PlewaŁopuchówko9,70m11m10,70m13
5Marcin WalkowiakNieszawa16m15,10m15,10m5
6Robert SzymkowiakKamińsko8,50m11,30m-11
7Gracjan NowakUchorowo25,30m19,60m17,80m1
8Karol SommerfeldTrojanowo15,10m9,60m12,60m9
9Zdzisław BromberekPrzebędowo14,70m14,10m16m5
10Andrzej KosakowskiRaduszyn17,50m20,06m21,10m2
11Józef KrugiołkaGłębocko15,70m13,30m14,30m7
12Andrzej SujeckiOs. nr 4-11,10m13,40m10
13Matusz BukowskiFederacja9m-10,9014
14Paweł WinkelŁopuchowo8,90m12,25m16,40m4

RZUT PODKOWĄ

LP IMIĘ NAZWISKO DRUŻYNA PRÓBA I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA IV PRÓBA V MIEJSCE
1 Marek Strykowski Dł. Goślina + - + - + 4
2 Patryk Mazurek Białężyn - + + - + 4
3 Jakub Jakubowski Rakownia + + - + - 4
4 Leszek Plewa Łopuchówko + - + - + 4
5 Filip Przybył Nieszawa + + - + + 1
6 Jerzy Dłużewski Kamińsko - - - + + 10
7 Zbigniew Nowak Uchorowo - - + + + 4
8 Paweł Bromberek Trojanowo - - + - + 10
9 Marcel Karasiewicz Przebędowo - - - - + 12
10 Andrzej Kosakowki Raduszyn + - + + - 4
11 Konrad Omiljan Głębocko + - + + + 1
12 Mariusz Łągiewka Os. nr 4 - + - + + 4
13 Paweł Bukowski Federacja + + + + - 1
14 Dominik Trzmiel Łopuchowo - - + + + 4

SKOK W DAL KOBIET

LP IMIĘ NAZWISKO DRUŻYNA PRÓBA I PRÓBA II PRÓBA III MIEJSCE
1 Agata Lewandowska Dł. Goślina 3,24m 3,45m 3,18m 8
2 Hanna Ruta Białężyn 3,76m 3,89m 3,75m 2
3 Wiktoria Makowska Rakownia 3,14m 3,26m 3,24m 9
4 Weronika Witkowska Łopuchówko 2,67m 2,73m 2,67m 13
5 Aneta Różańska Nieszawa 3,02m 3,63m 3,55m 6
6 Natalia Nowak Kamińsko 3,23m 3,15m 3,19m 10
7 Emilia Derwich Uchorowo 3,72m 3,59m - 5
8 Karolina Summerfeld Trojanowo - 3,59m 3,39m 7
9 Adela Perlicjan Raduszyn 3,43m 3,73m 3,69m 4
10 Oliwia Czeplińska Przebędowo 2,81m 3,23m 3,18m 10
11 Anna Krugiołka Głębocko 2,83m 2,90m 3,04m 12
12 Agnieszka Koprowska Os. nr 4 2,29m 2,54m 2,18m 14
13 Aleksandra Michalska Federacja 3,97m 4,05m 3,97m 1
14 Dorota Wolniewicz Łopuchowo - 3,47m 3,74m 3

SKOK W DAL MĘŻCZYZN

LP IMIĘ NAZWISKO DRUŻYNA PRÓBA I PRÓBA II PRÓBA III MIEJSCE
1 Cezary Kotula Dł. Goślina 4,53m 4,34m 4,62m 8
2 Mateusz Ruta Białężyn 5,13m 5,33m - 1
3 Jan Katarzyński Rakownia 4,48m 4,56m 5,02m 4
4 Krzysztof Plewa Łopuchówko 3,83m 4,19m 4,27m 13
5 Szymon Wietrzyński Nieszawa 4,33m 4,47m 4,38m 9
6 Krzysztof Szymkowiak Kamińsko 5,07m 5,08m 5,28m 2
7 Dariusz Kutzner Uchorowo 4,80m - 4,93m 5
8 Michał Waligóra Trojanowo 4,15m 4,32m 4,82m 7
9 Andrzej Kosakowski Raduszyn 4,65m 4,84m 4,69m 6
10 Mariusz Baszczyński Przebędowo 5,25m 4,87m 5,20m 3
11 Łukasz Żak Głębocko 4,29m 4,41m 4,38m 10
12 Sergiusz Adamek Os. nr 4 4,25m 4,33m 4,14m 11
13 Mikołaj Nowicki Federacja - - 3,96m 14
14 Brian Bryński Łpuchowo 4,23m 4,31m - 12

PODNOSZENIE CIĘŻARKA

LP IMIĘ NAZWISKO DRUŻYNA ILOŚĆ POWTÓRZEŃ MIEJSCE
1 Łukasz Mantej Dł. Goślina 64 2
2 Jarosław Peliński Białężyn 36 6
3 Przemysław Reszek Rakownia 20 10
4 Bogdan Witkowski Łopuchówko 21 9
5 Daniel Borowiak Nieszawa 36 6
6 Roman Strojny Kamińsko 0 14
7 Matusz Słaby Uchorowo 65 1
8 Błażej Tutoń Trojanowo 41 4
9 Marcin Rakowski Raduszyn 48 3
10 Marcin Wrotyński Przebędowo 40 5
11 Hubert Krugiołka Głębocko 14 12
12 Michał Rogowski Os. nr 4 4 13
13 Piotr Michalski Federacja 36 6
14 Mateusz Durski Łopuchowo 15 11

TOCZENIE OPONY

LP IMIĘ NAZWISKO DRUŻYNA ILOŚĆ POWTÓRZEŃ MIEJSCE CZAS 1 MINUTA
1 Dariusz Węgrzyn Dł. Goślina 24 7  
2 Michał Dolniak Białężyn 21 11  
3 Michał Hałas Rakownia 26 2  
4 Bogdan Witkowski Łopuchówko 18 13  
5 Jarosław Jarzyński Nieszawa 26 2  
6 Krystian Rumiński Kamińsko 27 1  
7 Przemysław Kordylas Uchorowo 22 10  
8 Kamil Waligóra Trojanowo 24 7  
9 Marcin Rakowski Raduszyn 21 11  
10 Edward Młynarczyk Przebędowo 25 4  
11 Sebastian Dworniak Głębocko 25 4  
12 Andrzej Sujecki Os. nr 4 0 14  
13 Adam Michalski Federacja 25 4  
14 Jacek Wolniewicz Łopuchowo 23 9  

SZTAFETA W WORKACH
1. Długa Goślina
2. Rakownia
3. Łopuchowo
4. Raduszyn
5. Trojanowo
6. Uchorowo
7. Nieszawa
8. Federacja
9. Białężyn
10. Głębocko

PRZECIĄGANIE LINY
1. Uchorowo
2. Federacja
3. Długa Goślina
4. Nieszawa
5. Rakownia
6. Białężyn
7. Raduszyn
8. Przebędowo
9. Łopuchowo
10. Głębocko