Turniej jednostek

Turniej strzelecki 2017

1 października br. na strzelnicy krytej "Pod Ratuszem" przy ulicy Nowy Rynek w Murowanej Goślinie odbył się turniej strzelecki sołectw i osiedli samorządowych.

W turnieju udział wzięło 14 jednostek pomocniczych (11 sołectw, 3 osiedla samorządowe). Konkurencja strzelecka odbywała się z karabinka śrutowo-pneumatycznego (wiatrówka) na dystansie 10 m. Klasyfikacja końcowa turnieju strzeleckiego (w przypadku jednakowego wyniku w punktacji, o wyższej lokacie decydowała liczba lepszych przestrzelin; przypadku identycznej liczby przestrzelin jednostki pomocnicze zajmowały miejsca ex aequo i nie przyznawało się kolejnego miejsca):

  • I miejsce (50 pkt) - Tymoteusz Królski - Białężyn
  • II miejsce (49 pkt) - Zbigniew Piesiak - Osiedle Samorządowe nr 4
  • III miejsce (48 pkt) - Bogdan Świderski - Osiedle Samorządowe nr 1, Michał Dura - Osiedle Samorządowe nr 5
  • V miejsce (47 pkt) - Magdalena Januchowska - Przebędowo
  • VI miejsce (46 pkt) - Marek Dziel - Kamińsko, Zygmunt Pawollek - Kąty, Piotr Krugiołka - Głębocko
  • IX miejsce (46 pkt) - Maciej Wójcik - Złotoryjsko
  • X miejsce (45 pkt)- Zbigniew Nowak - Uchorowo, Grzegorz Kutzner - Raduszyn
  • XII miejsce (44 pkt) - Bogdan Frąckowiak - Długa Goślina
  • XIII miejsce (43 pkt) - Adrian Krause - Rakownia
  • XIV miejsce (43 pkt) - Kacper Trzmiel - Łopuchowo
  • Sołectwo Łopuchówko - punkty ujemne (- 3) - brak udziału w turnieju
  • Sołectwo Łopuchówko - punkty ujemne (- 3) - brak udziału w turnieju

KLASYFIKACJA OGÓLNA (po 3 turniejach):
Miejsce Sołectwo/
osiedle
Tenis stołowy Turniej strzelecki Turniej sprawnościowy Siatkówka Punkty
2Osiedle nr 1987 24
1Osiedle nr 41090 19
2Białężyn0107 17
3Rakownia709 16
4Głębocko952 16
5Przebędowo76- 13
6Złotoryjsko029 11
7Raduszyn317 11
8Osiedle nr 538- 11
9Długa Goślina0010 10
10Uchorowo514 10
11Łopuchowo503 8
12Kamińsko052 7
13Kąty-5- 5
14Mściszewo--0 0
15Osiedle nr 20-- 0
16Wojnowo1--3 - 2
17Łopuchówko--3- - 3


Suma zdobytych punktów w poszczególnych rozgrywkach wyłoni najlepszą jednostkę pomocniczą Gminy Murowana Goślina w 2017 roku. W ramach całego cyklu 10 najlepszych jednostek pomocniczych otrzyma nagrody finansowe, które zostaną przeznaczone na zadania inwestycyjne w 2018 roku.

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju Kurkowemu Bractwu Strzeleckiemu w Murowanej Goślinie w szczególności Panu Krzysztofowi Stemplewskiemu, Grzegorzowi Szpotowi oraz Sebastianowi Pietrasowi.

Sławomir Malec
główny specjalista ds. osiedli i sołectw
s.malec@murowana-goslina.pl
tel. 61 89 23 687

WYDARZENIA

X-Mass Cup

Reiss Cup w Murowanej Goślinie

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie