Sołectwo Rakownia ponownie bezkonkurencyjne
w rozgrywkach tenisa stołowego.

Dnia 14 marca w hali MG Sport zostały zainaugurowane kolejne rozgrywki jednostek samorządu pomocniczego, czyli sołectw i osiedli samorządowych. Podobnie jak przed rokiem na początek, mieszkańcy miasta i gminy Murowana Goślina zmierzyli się w tenisie stołowym. Organizatorem turnieju była spółka MG Sport.

W rozgrywkach wzięło udział 13 sołectw oraz 3 osiedla samorządowe reprezentowanych przez mieszkańców gminy.

Turniej został rozegrany system grupowo - pucharowym w dwóch kategoriach: singiel open pań i singiel open mężczyzn.

W klasyfikacji końcowej najlepsze/i okazały/li się:

Wśród Pań:

1. Dagmara Sikora ( Rakownia)
2. Danuta Baszczyńska ( Przbędowo)
3. Elwira Dudek ( Długa Goślina)
4. Klaudia Mazurek ( Białężyn)
5. Agnieszka Łągiewka ( Osiedle Samorządowe nr 4 )
6. Angelika Agustowska ( Raduszyn)
7. Aleksandra Błachowiak ( Osiedle Samorządowe nr 1 )
8. Krystyna Nowak ( Uchorowo )
9. Martyna Wróblewska ( Trojanowo )
10. Natalia Nowak ( Kamińsko )

Wśród Panów:
1. Tymoteusz Pol ( Osiedle Samorządowe nr 5 )
2. Waldemar Nowak ( Osiedle Samorządowe nr 4 )
3. Jacek Bożkiewicz ( Głębocko )
4. Michał Kukulski ( Rakownia )
5. Kamil Bosy ( Kamińsko )
6. Błachowiak ( Osiedle Samorządowe nr 1 )
7. Jakub Szóstak ( Trojanowo )
8. Dawid Jarzyński ( Nieszawa )
9. Krystian Kołodziej ( Uchorowo )
10. Mieczysław Gendera ( Łopuchówko )

Uczestnicy, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci paletek oraz piłeczek do gry.



Klasyfikacja końcowa jednostek pomocniczych ( po 1 turnieju ):
1.Sołectwo Rakownia - 10 pkt.
2. Osiedle Samorządowe nr 4 - 9 pkt.
3. Osiedle Samorządowe nr 5 - 8 pkt.
4. Sołectwo Przebędowo, Osiedle Samorządowe nr 1 - 7 pkt.
6. Sołectwo Długa Goślina , Sołectwo Głębocko - 5 pkt.
8. Sołectwo Białężyn, Sołectwo Kamińsko - 3 pkt.

W związku z sześcioma jednostkami z równą ilością punktów po rozgrywkach, zajęły one równorzędnie odpowiednio miejsce 4 otrzymując po 7 punktów do klasyfikacji ogólnej, miejsce 6 otrzymując 5 punktów oraz miejsce 8 otrzymując 3 punkty.

Punktacja turniejowa:
1 miejsce - 10 pkt.; 2 miejsce - 9 pkt.; 3 miejsce - 8 pkt.; 4 miejsce - 7 pkt.; 5 miejsce - 6 pkt.; 6 miejsce - 5 pkt. ; 7 miejsce - 4 pkt.; 8 miejsce - 3 pkt.; 9 miejsce - 2 pkt.; 10 miejsce- 1 pkt.

W 2015 roku zostaną rozegrane również: turniej sprawnościowy, turniej piłki nożnej oraz turniej piłki siatkowej.

Galeria

WYDARZENIA

X-Mass Cup

Reiss Cup w Murowanej Goślinie

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie