Finał Turnieju Jednostek Pomocniczych Gminy Murowana Goślina. Podsumowanie Turnieju Sprawnościowego.

29 września 2013 r. odbył się Turniej Sprawnościowy, który zakończył zmagania Turnieju Jednostek Pomocniczych Gminy Murowana Goślina.

A oto podsumowanie Turnieju:

Turniej sprawnościowy:
1. Białężyn 78 pkt.
2. Długa Goślina 69 pkt.
3. Przebędowo 66 pkt.
4. Uchorowo 60 pkt.
5. Nieszawa 57 pkt.
6. Rakownia 52 pkt.
7. Kamińsko 47 pkt.
8. Raduszyn 43 pkt.
9. Osiedle nr 4 35 pkt.

Klasyfikacja generalna po 4 turniejach:

1. Białężyn 34 pkt.
2. Osiedle nr 4 30 pkt.
3. Kamińsko 19 pkt * & Długa Goślina 18 pkt.
4. Przebędowo 17 pkt.
5. Osiedle nr 5 17 pkt.
6. Osiedle nr 2 17 pkt.
7. Rakownia 16 pkt.
8. Raduszyn 15 pkt.
9. Nieszawa 15 pkt.
10. Mściszewo 8 pkt.
11. Trojanowo 7 pkt.
12. Uchorowo 7 pkt.
13. Łopuchowo 3 pkt.
14. Głębocko 3 pkt.
15. Boduszewo 1 pkt.
16. Łopuchówko 0 pkt.

* - gremium sędziowskie po naradzie i konsultacjach (w związku z nieuwzględnieniem punktów sołectwa Kamińsko za turniej piłki nożnej) zdecydowało o przyznaniu Ex-aequo dwóch trzecich miejsc dla drużyny z Kamińska i Długiej Gośliny.

Lista konkurencji, rozgrywanych w ramach Turnieju Sprawnościowego:
- bieg na 60 metrów kobiet i mężczyzn
- bieg na 800 metrów kobiet i mężczyzn
- pchnięcie kulą kobiet i mężczyzn
- skok w dal kobiet i mężczyzn
- rzut piłką lekarską kobiet i mężczyzn
- podnoszenie ciężarka mężczyzn
- przeciąganie liny (systemem pucharowym - drużyny składające się z dwóch kobiet i czterech mężczyzn)

Wyniki na 60 metrów kobiet finał*:
1. Oliwia Grzegorzek (Białężyn)
2. Agnieszka Koprowska (Osiedle nr 4)
3. Sandra Wuitlib (Przebędowo)

Wyniki na 60 metrów mężczyzn finał*:
1. Cyprian Nowak (Kamińsko)
2. Gracjan Nowak (Uchorowo)
3. Tymoteusz Królski (Białężyn)

Bieg na 800 metrów kobiet*:
1. Karolina Chybowska (Przebędowo)
2. Wiktoria Perła (Nieszawa)
3. Agata Gromacka (Rakownia)

Bieg na 800 metrów mężczyzn*:
1. Wojciech Henkelman (Kamińsko)
2. Filip Przybył (Nieszawa)
3. Marcin Pawlak (Białężyn)

Skok w dal kobiet*:
1. Emilia Derwich (Uchorowo) wynik: 3,95 m
2. Aneta Różańska (Nieszawa), Adela Perlicjan-Mikołajczak (Raduszyn) wynik: 3,70 m
3. Michele Christian (Długa Goślina) wynik: 3,60 m

Skok w dal mężczyzn*:
1. Mateusz Ruta (Białężyn) wynik: 5,30 m
2. Dariusz Kutzner (Uchorowo) wynik: 5,12 m
3. Krystian Adamek (Osiedle nr 4) wynik: 4,87 m

Rzut piłką lekarską kobiet*:
1. Katarzyna Hałas (Rakownia) wynik: 10,95m
2. Katarzyna Kurowska ( Długa Goślina) wynik: 10,45 m
3. Magdalena Jarzyńska (Nieszawa), Wioleta Koberstain (Białężyn) wynik: 9,5 m

Rzut piłką lekarską mężczyzn*:
1. Mariusz Baszczyński (Przebędowo) wynik: 19,5 m
2. Dawid Jarzyński (Nieszawa ) wynik: 15 m
3. Krzysztof Pawlak (Białężyn) wynik: 14,40 m

Pchnięcie kulą kobiet*:
1. Joanna Bogusz (Rakownia) wynik: 8,70 m
2. Katarzyna Niewietrzyńska (Nieszawa) wynik: 8,20 m
3. Marta Wujewska (Kamińsko) wynik: 7,50 m

Pchnięcie kulą mężczyzn*:
1. Marcin Wrotyński (Przebędowo) wynik: 16.40 m
2. Piotr Noak (Długa Goślina) wynik: 12,90 m
3. Marcin Łokaj (Białężyn) wynik: 12 m

Podnoszenie ciężarka mężczyzn*:
1. Łukasz Mantej (Długa Goślina) wynik: 49 udanych prób
2. Marcin Rakowski (Raduszyn), Mateusz Słaby (Uchorowo) wynik: 39 udanych prób
3. Michał Dolniak (Białężyn), Jarosław Goroński (Przebędowo) wynik: 33 udane próby

Przeciąganie liny*:
1. Długa Goślina
2. Białężyn
3. Uchorowo

* - podajemy wyniki pierwszych trzech miejsc w każdej z konkurencji

Galeria

WYDARZENIA

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie