Turniej Frisbee UltimateW dniach 11-12 stycznia 2014 na hali sportowej w Murowanej Goślinie odbył się turniej ultimate. Zawody sportowe, zorganizowane przez poznańską drużynę Uwaga Pies, zaszczyciło swoją obecnością dziewięć drużyn z całej Polski. Rywalizacja odbywała się w kategorii mixed czyli promującej grę koedukacyjną - na boisku, w każdej drużynie, zawsze znajdowały się 2 kobiety oraz 3 mężczyzn.

Zawody, na które wstęp był wolny, odwiedzali mieszkańcy Murowanej Gośliny i widać było duże zainteresowanie wśród widzów tym nowym, ale szalenie widowiskowym sportem. Przez całą sobotę i część niedzieli można było oglądać zmagania drużyn w 25-minutowych meczach. Emocji było sporo, zarówno na boisku, jak i poza nim.

Już półfinały dostarczyły dużych emocji i sporej porcji adrenaliny, gdy na boiskach spotkali się gospodarze turnieju oraz szczecińska drużyna Albatros. Z tego pojedynku, obronną ręką wyszli poznaniacy. W drugim półfinale spotkały się wrocławska drużyna Flow oraz stołeczna drużyna RJP. W tym wypadku górą była drużyna z Warszawy. W meczu finałowym Uwaga Pies uległa warszawiakom po bardzo emocjonującym spotkaniu. Turniej okazał się sukcesem, zarówno jeśli chodzi o organizację jak i poziom gry.

Wszyscy zawodnicy chwalili obiekt i zapewniali, że pojawią się na zawodach w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że zawody przyciągną jeszcze większą widownię i dostarczą wszystkim wiele radości i emocji.

Zobacz plakat

WYDARZENIA

III Turniej Champions League Kids Cup

Finały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w siatkówkę

II Turniej Champions League Kids Cup

Champions League Kids Cup

X-Mass Cup

Reiss Cup w Murowanej Goślinie

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie