Reiss Cup w Murowanej Goślinie za nami!

Reiss Cup

W dniach 18 i 19 listopada, odbył się długo wyczekiwany turniej z cyklu mikołajkowych rozgrywek Reiss Cup 2017. Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa rywalizowali ze sobą w Hali Widowiskowej przy ul. Mściszewskiej 10 w Murowanej Goślinie.

Już od samego rana rozpoczęło się wielkie piłkarskie święto dla młodych sportowców! Mecze na boisku rozgrywały drużyny z Poznania, Baranowa, Kórnika, Lubonia, Mosiny, Plewisk, Puszczykowa, Skórzewa, Szczepankowa, Swarzędza, Pobiedzisk, Murowanej Gośliny, Obornik, Szamotuł, Rokietnicy, Środy Wlkp., Suchego Lasu, Kostrzyna, Kamionek, Dąbrówki, Obrzycka, Ostroroga, Rogoźna oraz lokalizacji Starkówiec oraz Stęszew.

18.11.2017r. hala widowiskowa w Murowanej Goślinie została wypełniona po brzegi najmłodszymi zawodnikami klubu. Nie mogło również zabraknąć Patrona Akademii - Piotra Reissa. To on wspierając młodych piłkarzy wręczył każdemu z nich zwycięskie medale.

Zwycięzcami I tury zostali piłkarze z poznańskiego Strzeszyna. Natomiast najlepszą drużyną II tury okazali się zawodnicy z Puszczykowa. To właśnie do nich trafiły zwycięskie puchary.

W niedzielę również odbyły się 2 tury rozgrywek. W pierwszym finałowym meczu lepsza od rywali z poznańskiego PSS okazała się być drużyna ze Szczodrzykowa. Popołudniowymi zwycięzcami mikołajkowego turnieju Reiss Cup 2017 okazali się piłkarze z Pobiedzisk wygrywając z Gnieznem.


Puchary dla najlepszych drużyn wręczali Burmistrz Krzysztof Oczkowski oraz Prezes MG Sport i Nieruchomości Sp. z o.o.

WYDARZENIA

Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców Licealiada 2018/2019.

Finał Turnieju Jednostek Pomocniczych gminy Murowana Goślina.

III Turniej Champions League Kids Cup

Finały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w siatkówkę

II Turniej Champions League Kids Cup

Champions League Kids Cup

X-Mass Cup

Reiss Cup w Murowanej Goślinie

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie