Turniej Piłki Nożnej Błękitni Cup 2014

W sobotę 8 marca na pięknej hali sportowo-widowiskowej w Murowanej Goślinie na ul. Mściszewskiej 10 odbyła się I edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Błękitni Cup 2014 o Puchar Firmy Apator Powogaz Poznań S.A.!

W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy:

GRUPA A:
AP Błękitni I Owińska
UKS Śrem
Lech Poznań
Patria Buk
CHKS Łódź

GRUPA B:
AP Błękitni II Owińska
SPN Szamotuły
Oranje Sport Poznań
Akademia Reissa Poznań
Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Wyniki poszczególnych meczy grupowych:
1. AP Błękitni I Owińska - UKS Śrem 0:7
2. AP Błękitni II Owińska - SPN Szamotuły 1:2
3. Lech Poznań - Patria Buk 5:1
4. Oranje Sport Poznań - Akademia Reissa Poznań 1:3
5. AP Błękitni I Owińska - CHKS Łódź 3:2
6. AP Błękitni II Owińska - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3:3
7. UKS Śrem - Lech Poznań 5:1
8. SPN Szamotuły - Oranje Sport Poznań 0:2
9. Patria Buk - CHKS Łódź 0:6
10. Akademia Reissa Poznań - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5:2
11. AP Błękitni I Owińska - Lech Poznań 1:5
12. AP Błękitni II Owińska - Oranje Sport Poznań 2:7
13. UKS Śrem - Patria Buk 1:1
14. SPN Szamotuły - Akademia Reissa Poznań 4:1
15. Lech Poznań - CHKS Łódź 3:3
16. Oranje Sport Poznań - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4:2
17. AP Błękitni I Owińska - Patria Buk 4:1
18. AP Błękitni II Owińska - Akademia Reissa Poznań 0:6
19. UKS Śrem - CHKS Łódź 3:5
20. SPN Szamotuły - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 6:1

Tabela Grupy A:
1. CHKS Łódź 7 pkt 16:9
2. UKS Śrem 7 pkt 16:7
3. Lech Poznań 7 pkt 14:10
4. AP Błękitni I Owińska 6 pkt 8:15
5. Patria Buk 1 pkt 3:16

Tabela Grupy B:
1. SPN Szamotuły 9 pkt 12:5
2. Oranje Sport Poznań 9 pkt 14:7
3. Akademia Reissa Poznań 9 pkt 15:7
4. Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1 pkt 8:18
5. AP Błękitni II Owińska 1 pkt 6:18

Faza Pucharowa:
1. Półfinał 1: CHKS Łódź - Oranje Sport Poznań 1:2
2. Półfinał 2: SPN Szamotuły - UKS Śrem 3:0
3. Mecz o 9 miejsce: AP Błękitni II Owińska - Patria Buk 3:2
4. Mecz o 7 miejsce: AP Błękitni I Owińska - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1:3
5. Mecz o 5 miejsce: Lech Poznań - Akademia Reissa Poznań 4:4 k. 2:1
6. Mecz o 3 miejsce: CHKS Łódź - UKS Śrem 0:4
FINAŁ: SPN SZAMOTUŁY - ORANJE SPORT POZNAŃ 1:5

Klasyfikacja końcowa turnieju:
10. Patria Buk
9. AP Błękitni II Owińska
8. AP Błękitni I Owińska
7. Piotrcovia Piotrków Trybunalski
6. Akademia Reissa Poznań
5. Lech Poznań
4. CHKS Łódź
3. UKS Śrem
2. SPN Szamotuły
1. ORANJE SPORT POZNAŃ

Najlepszy bramkarz: Bartek Woźniak (Oranje Sport Poznań)
Król strzelców: Filip Marciniak (UKS Śrem) 9 bramek
Najlepszy zawodnik: Dawid Adamski (Akademia Reissa Poznań)

Turniej bardzo udany, sportowa rywalizacja zgodna z duchem gry, wiele emocji, dużo wspaniałych akcji, znakomitych zagrań młodych zawodników! Za te wszystkie emocje, chcielibyśmy bardzo podziękować trenerom i zawodnikom wszystkich drużyn!

WYDARZENIA

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie