Finały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w siatkówkę.

W dniach 13 i 14 marca Murowana Goślina była areną zmagań siatkarskich dziewcząt i chłopców ze szkół ponadpodstawowych powiatu poznańskiego, które odbyły się w hali widowiskowo -sportowej MG Sport na ul. Mścieszewskiej 10. Po raz kolejny Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie szkoła w Murowanej Goślinie organizowała dwudniowe Finały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego. Wśród chłopców rywalizowały zespoły z Bolechowa, Rokietnicy, Swarzędza, Puszczykowa i Kórnika. Natomiast do grona dziewcząt zamiast Kórnika dołączyły drużyny z Mosiny i Tarnowa Podgórnego. Całość rozgrywek przebiegała w sportowej atmosferze. Pierwszego dnia rywalizowali chłopcy, grając systemem ,, każdy z każdym". Pierwsze miejsce zajął ZS w Bolechowie, przed ZS z Kórnika i LO z Puszczykowa.

Drugi dzień należał do dziewcząt. Grały z podziałem na grupy: A i B. Pierwsze miejsce zajęły zawodniczki z ZS z Bolechowa, przed ZS z Rokietnicy i LO z Puszczykowa. To właśnie młodzież z Zespołu Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego z Bolechowa będzie reprezentować powiat w dalszych rozgrywkach szczebla rejonowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Osobne podziękowania dla młodzieży naszej szkoły, która z zaangażowaniem pomagała przy organizacji, oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Autor tekstu: Jarosław Szraube

WYDARZENIA

Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców Licealiada 2018/2019.

Finał Turnieju Jednostek Pomocniczych gminy Murowana Goślina.

III Turniej Champions League Kids Cup

Finały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w siatkówkę

II Turniej Champions League Kids Cup

Champions League Kids Cup

X-Mass Cup

Reiss Cup w Murowanej Goślinie

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie