Dni Otwarte Lech Poznań Fotball Academy

Zapraszamy 4.11 do hali MG Sport na Dni Otwarte organizowane przez Lech Poznań Fotball Academy :)
Chcesz być jak Lewandowski i strzelać kiedyś bramki dla Kolejorza a potem dla Borussi, Bayernu lub kto wie może nawet dla Realu Madryt przyjdź koniecznie 4.11 i pokaż co potrafisz :)

www.lpfa.pl

XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia

Zapraszamy w dniach 23-24.09 do Murowanej Gośliny na jeden z największych turniejów przedsezonowych mężczyzn XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia, w którym wystąpią Jastrzębski Węgiel, Onico Warszawa, GKS Katowice oraz finalista Final Four Berlin Recycling Volleys. Memoriał Gołasia to nielada gratka dla każdego kibica siatkówki. W latach poprzednich fani mogli podziwiać grę takich zawodników jak chociażby Mariusza Wlazłego, Piotra Gacka, Pawła Zagumnego, Bartosza Kurka czy StephanaAntigi. Podczas przerw meczowych prowadzone są liczne licytacje, w których każdy kibic może wygrać np. piłkę ulubionej drużyny, pamiątkową koszulkę danego klubu lub reprezentacji.

Czytaj więcej...

Murowana Dycha - III edycja

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do kibicowania na trasie biegu Murowana Dycha, który odbędzie się już po raz III 27.8 w Murowanej Goślinie. Świetna organizacja oraz atmosfera panująca podczas tej imprezy sprawiają,że z roku na rok jej popularność wzrasta. O czy świadczy chociażby rekordowy czas rozejścia się 500 pakietów startowych w kilkadziesiąt godzin :D :D :D !!!

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Czytaj więcej...

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Blisko 500 osób zgromadziło się w piątkowy wieczór w hali MG Sport, aby oklaskiwać kabaret Młodych Panów w ich nowym programie pt. " Bogowie". Mimo, że występ czwórki ze Śląska trwał, aż 2 godziny, myślę,że nikt z obecnych na widowni widzów nie mógł narzekać na nudę

Czytaj więcej...

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie

Muzyka na żywo, gra świateł, charyzmatyczny prowadzący i hala widowiskowo-sportowa w Murowanej Goślinie zajęta do ostatniego miejsca. 1200 kibiców obejrzało 9 pełnych emocji pojedynków 10. jubileuszowej Gali MMA Slugfest.

Czytaj więcej...

Turniej ping-ponga

W niedzielę piątego marca odbył się pierwszy w tym roku turniej jednostek pomocniczych, czyli sołectw i osiedli samorządowych.

Czytaj więcej...

Charytatywny turniej piłki nożnej ,,Gramy Dla Nikoli"

Bardzo się cieszymy z tego powodu że udało Nam się te przedsięwzięcie i dziękujemy wszystkim którzy nam w tym pomogli,zarządowi Klubu z Uchorowa,radzie sołeckiej,mieszkańcom Uchorowa oraz wszystkim którzy dołożyli cegiełkę by nieść pomoc.Mamy nadzieje, że w niedalekiej przyszłości podobne wydarzenia i inicjatywy będą miały miejsce.Wielkie dzięki!!!

Czytaj więcej...

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "Gramy dla Nikoli"

19.02.2017 (niedziela). Godz. 9.00
Hala Widowiskowo-Sportowa w Murowanej Goślinie, ul. Mściszewska 10

Celem turnieju jest wsparcie dla Nikoli Ostrowskiej z Uchorowa chorej na artrogrypozę (wrodzona sztywność stawów).

Nikola potrzebuje stałej i intensywnej rehabilitacji, aby móc lepiej funkcjonować. Wskazany jest również turnus rehabilitacyjny minimum raz w roku (koszt ok 6.000 zł).

Podczas turnieju odbywać się będzie zbiórka publiczna oraz zbiórka nakrętek.

Zobacz plakat...

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.

Czytaj więcej...

Wynajem pomieszczeń biurowych

Spółka MG Sport i Nieruchomości informuje o możliwości wynajmu trzech pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 96,97 m2.

Czytaj więcej...

Rewelacyjni, świetni, fenomenalni po prostu PARANIENORMALNI!

Jeden z lepszych kabaretów w Polsce wystąpił 18.11 w Murowanej Goślinie w ramach swojej trasy z okazji 10-lecia istnienia "Pierwiastek z trzech".

Czytaj więcej...

Dwunasty Memoriał

Memoriał A. Gołasia po raz czwarty odbędzie się w Murowanej Goślinie. Co roku przyciąga tysiące widzów z całego kraju. 17 i 18 września br. w Murowanej Goślinie zmierzą się: Lotos Trefl Gdańsk, Łuczniczka Bydgoszcz, AZS Częstochowa, a także JT Thunders Hiroszima z Bartoszem Kurkiem. W ten sposób po raz pierwszy memoriał zyska wymiar międzynarodowy.

Czytaj więcej...

Przetarg

Przetarg na wykonanie robót budowlanych związanych z wykończeniem pomieszczeń na I piętrze hali sportowej wielofunkcyjnej w Murowanej Goślinie, ul. Mściszewska 10. Zapraszamy do składania ofert w przetargu nieograniczonym.

Czytaj więcej...

WYNAJEM POKOI

NEWSLETTER

WYDARZENIA

Kabaret Smile 30.09 w Murowanej Goślinie

Kabaret Młodych Panów - "BOGOWIE"

Jubileuszowa Gala MMA Slugfest 10 w Murowanej Goślinie